Małgorzata Chojecka

Wieloletnia koordynatorka kursów online i trenerka Fundacji „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom”, uczestnicząca m.in. w tworzeniu i ewaluacji projektu Mądrzy Cyfrowi, który wykorzystuje literaturę, nowoczesne technologie i myślenie projektowe. W ramach współpracy z Fundacją Edukacji Międzykulturowej opracowała i koordynowała projekty edukacyjno-rozwojowe. Jako członkini Polskiej Sekcji Ibby jest odpowiedzialna za organizację Dyskusyjnych Klubów Książki dla dorosłych wielbicieli literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz cyklicznego Forum IBBY.

Ukończyła filologię mongolską i studia podyplomowe Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności na Uniwersytecie Warszawskim oraz kulturoznawstwo o specjalizacji menedżer – producent – agent na Uniwersytecie SWPS.

Prywatnie – żona, mama 26-letniego Piotrka i 21-letniej Doroty oraz opiekunka 5-letniej suczki Qiry, ale przede wszystkim zapalona ekolożka, która zbiera deszczówkę, usiłuje wyhodować kwietną łąkę oraz walczy o lasy i zieleń w mieście.

Share

Subscribe to our newsletter