Ruszyła ósma edycja największego polskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych – Popisz się talentem 2024!
W tym roku na uczestników czekają wyjątkowe literackie emocje. Organizator konkursu – Nowa Era zaprasza wszystkich – od pierwszaków do ósmoklasistów – do wizyty w Emotilandzie. To kraina, w której mieszkają emotki. Temperatura uczuć jest tam wysoka, a wesołe i smutne buźki sąsiadują ze sobą. Trochę tak jak w życiu, prawda? Uważamy, że nikt nie odnajdzie się w Emotilandzie lepiej niż Ty – współczesny dzieciak / nastolatek. Emotki to przecież Twoi dobrzy znajomi, a kryjące się za nimi uczucia też nie są Ci obce… Chwyć więc za pióro lub klawiaturę i zagłęb się w ten świat. Czujemy, że efekty będą pasjonujące!
Nagrodą jest debiut książkowy – 30 zwycięskich tekstów zostanie opublikowanych w pięknie zilustrowanej i wydanej książce. 
Jako patron honorowy zapraszamy do wzięcia udziału, a także udostępniania informacji wśród uczniów i szkół.
Szczegóły, zadanie konkursowe, regulamin, terminy zgłoszeń, a także plakat z poradami literackimi i wiele więcej znajdziecie na stronie: nowaera.pl/popiszsietalentem2024
fb-share-icon