Grupa wiekowa: 5+

Jak wygląda pomysł i gdzie można go znaleźć? Co robią pomysły, zanim ktoś je wymyśli? Czy pomysły lubią się chować albo uciekać? Dlaczego tylko niektóre trafiają do realizacji? Pomysłowa bohaterka Jula zadaje setki pytań. I robi bardzo pomysłowe niespodzianki.  

„Mam Pomysł!” wprost roi się od pomysłów – tych genialnych i nie najlepszych, codziennych i niecodziennych, nieludzko wspaniałych i cudownie absurdalnych. To świetna inspiracja dla twojego dziecka, zaproszenie do nieskrępowanej twórczej zabawy. Idealna do rodzinnej lektury i wspólnego zastanawiania się nad istotą pomysłów!

„Tuki Tuki” to po bengalsku „A kuku!” Nowa seria wydawnictwa BUKA zabiera małych (i większych) czytelników do krainy dziecięcej wyobraźni i kreatywności, gdzie wszystko jest możliwe. Uwaga – spodziewane efekty uboczne! Odważna dziecięca kreacja nie zna granic!  

Dagmara Sen – ilustratorka i autorka, projektantka wzorów. Najchętniej tworzy dla dzieci i maluje motywy roślinne. Kawoszka, która uwielbia piec i dosłownie wszędzie znajduje czterolistne koniczyny. Prywatnie żona, mama córeczki i opiekunka psa wszystkich ras

fb-share-icon