Trwają zgłoszenia do XX edycji Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”!

Konkurs wychodzi naprzeciw potrzebom pracujących rodziców. Powstał z myślą o propagowaniu miejsc i produktów, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój dziecka.  Do konkursu można zgłaszać książki, gry, zabawy, miejsca i wszelkie inicjatywy, wspomagające rozwój dzieci, nie tylko z bieżącego roku, ale i z lat poprzednich.

– „Kolejna edycja konkursu napawa nas optymizmem, ze zniecierpliwieniem czekamy na pierwsze zgłoszenia. Każda edycja konkursu to szansa zarówno dla Kapituły, ale przede wszystkim dla rodziców, aby poznać przedmioty, które naprawdę pomogą im zagospodarować czas wolny dzieci w sposób rozwijający i produktywny. W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć zgłoszenia o trzy nowe kategorie: pomoce i wyposażenia edukacyjne, psychomotoryczne wspieranie rozwoju, oraz nastolatki w czasach pandemii”–podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoje produkty/miejsca/inicjatywy/portale do konkursu w terminie do 10 grudnia 2021, natomiast ostateczny werdykt przewidywany jest na marzec 2022 roku.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.swiatprzyjaznydziecku.pl

fb-share-icon