FUNDATOR

Wydawnictwo Naukowe PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN od 70-ciu lat dostarcza rzetelne źródła wiedzy oraz nowoczesne rozwiązania edukacyjne i biznesowe, realizując misję w duchu idei lifelong learning.
Z PWN współpracują najlepsi eksperci, dzięki którym wszystkie publikacje cechuje jakość i wiarygodność. Przez siedem dekad pod szyldem PWN ukazały się tysiące publikacji, z których wiele uzyskało status absolutnych bestsellerów. Aktualnie Wydawnictwo Naukowe PWN wydaje ponad 200 tytułów rocznie, a liczba publikacji w Grupie (wraz z PZWL Wydawnictwem Lekarskim i PWN Wydawnictwem Szkolnym) przekracza 700. Wydawnictwo wspiera 43 dziedziny, dostarczając publikacje skierowane do studentów, wykładowców, profesjonalistów, ale także pasjonatów nauki i najmłodszych czytelników.
Wizją PWN jest to, by każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób, na każdym etapie edukacji. Dlatego poza bogatą ofertą książkową, oferujemy usługi wspierające naukę. Platforma IBUK Libra, czy portale wiedzy takie jak sjp.pwn.pl, to tylko niektóre z opcji, które razem z ofertą książkową tworzą bogaty pakiet rozwiązań edukacyjnych i wspierają rozwój czytelnictwa.

PZWL Wydawnictwo Lekarskie od ponad 75 lat towarzyszy ze swoją ofertą zarówno studentom, rozpoczynających swoją przygodę z medycyną, jak i profesjonalistom, rozwijającym praktyczną wiedzę.
Wydawnictwo, oprócz działalności związanej z publikacją książek i czasopism, posiada także szeroką ofertę edukacyjną m.in. webinary, akademie online, dedykowane dla środowiska medycznego, specjalistyczne portale internetowe oraz wirtualną bibliotekę IBUK Libra, która udostępnia ponad 15 tysięcy publikacji online zarówno studentom uczelni medycznych, jak i kadrze naukowej. PZWL posiada także linie produktowe stworzone z myślą o pacjentach oraz rodzicach.
Do tej pory PZWL Wydawnictwo Lekarskie, wydające każdego roku ponad 100 nowych publikacji, opublikowało ponad 15 tysięcy tytułów, w łącznym nakładzie, przekraczającym 320 mln egzemplarzy. Dorobek PZWL jest wynikiem pracy kilku pokoleń wybitnych autorów i wydawców oraz współpracy z najważniejszymi instytucjami medycznymi, naukowymi i wydawniczymi w kraju oraz za granicą.

Więcej
Share